Kajaki Caribou

Kajaki Caribou to sprzęt zaprojektowany z wizją a cele jakie stawia sobie producent to niezawodność, wygoda użytkowania i estetyka wykonania.

Co je wyróżnia? Konstrukcja z amerykańskiego polietylenu High Destiny Polyethylene firmy Exxon połączona z konstrukcyjnym wyrafinowaniem, pozwalająca uzyskać sztywność kajaka oraz jego długoletnie użytkowanie bez pęknięć.

Kajaki Caribou – ciekawa kolorystyka

Nowoczesna technologia pozwala na stworzenie kajaka nie tylko jednokolorowego lecz także dwu- i trójbarwnego. Stabilizator UV 10 lat pozwoli utrzymać barwę niepowtarzalnych kolorów na długie lata. Dodatkowo bogata propozycja wyposażenia zadowoli najbardziej wybrednych kajakarzy. Szczególnie godne uwagi są przesuwane, wygodne fotele kajaka Caribou w wersji Base Plus, które można wyregulować bez żadnych narzędzi, wyłącznie poprzez system samozaciskowych klamer. Kajak jest łatwy w przechowywaniu a na wodzie zachowuje dużą stateczność poprzeczną i stabilność kierunku, dzięki odpowiedniej konstrukcji dna.

Oferta dostosowana do potrzeb zamawiających

Bogate doświadczenie, a także wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie pozwalają nam na profesjonalne skompletowanie towaru.

Dostępne są u nas:

Nasz sklep kajakowy umożliwia zakup sprzętu i akcesoriów, które pochodzą wyłącznie od najlepszych dostawców. Wysyłkę realizujemy za pomocą zaufanych firm przewozowych. Warto złożyć zamówienie u nas i dołączyć do grona zadowolonych klientów!