Rowery wodne H2O to włoski styl połączony w ponad dwiema dekadami produkcji. Ogromne doświadczenie i poczucie smaku sprawia, że te niezwykle funkcjonalne rowerki wodne są sprzedawane w całej Europie. H2O pływają zarówno po morzach jak i akwenach jeziornych małych, dużych oraz tych największych. Niemal bezobsługowe rowery wodne 4 i 5 osobowe wyposażone są bogato. Drabinka wyjścia z wody, odbojniki, koła transportowe, zjeżdżalnia, to klasyczne dla tego rodzaju produktów wyposażenie.

Co je wyróżnia? H2O to jedyne rowerki wodne z polietylenu (plastik wysokiej gęstości) produkowane w Europie a nie w Chinach. Wysoka jakość podzespołów przekłada się na finalny produkt, jakim jest trwały i rzucający się w oczy rower wodny.

Ciekawa kolorystyka jak i sam design H2O kojarzy się z solidnym produktem. Trzy modele w różnym wyposażeniu pozwolą naszym klientom wybrać coś dla siebie.

Oferta dostosowana do potrzeb zamawiających

Bogate doświadczenie, a także wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie pozwalają nam na profesjonalne skompletowanie towaru.

Dostępne są u nas:

Nasz sklep kajakowy umożliwia zakup sprzętu i akcesoriów, które pochodzą wyłącznie od najlepszych dostawców. Wysyłkę realizujemy za pomocą zaufanych firm przewozowych. Warto złożyć zamówienie u nas i dołączyć do grona zadowolonych klientów!