O FIRMIE

Sklep kajakowy powstał w przedłużeniu rodzinnych tradycji. Wspólnie z żoną współtworzyliśmy rodzinną firmę mojego taty by w 2011 roku, czyli 10 lat temu powstało Natur Sport. To tu dzielimy się naszą pasją do obsługi lokalnego turysty rowerowego, kajakowego, pieszego, prowadząc dla nich wypożyczalnię sprzętu, usługi przewodnickie, instruktorskie a w nich szkolenia kajakowe. Sycimy ich, zmęczonych po aktywnym wypoczynku w naszej „Restauracji na Kutrze” by posilonych ugościć w naszych pokojach Ośrodka Wypoczynkowego Natur Sport.

Po drodze narodziło się Kajak.Pro jako wspólne wykorzystanie naszej wcześniejszej wiedzy w produkcji gadżetów reklamowych oraz pasji kajakowej. Sprzedaż produkowanych przez nas wioseł oraz wyłączność na dystrybucję kajaków włoskiego producenta Rainbow Kayaks oraz Drago Rossi   w Polsce skłoniła nas, do ponad rocznej pracy nad otworzeniem sklepu stacjonarnego. Będzie on widoczny w internecie pod naszym pierwszym adresem kajakowym, który opłacamy od ponad 10 lat:  www.kajakarstwo.net

Mamy nadzieje, że swoim długoletnim doświadczeniem kajakowym oraz turystycznym zdołamy zaspokoić oczekiwania osób, które do nas trafią. Czekamy tu by podzielić się z Wami naszą pasją i usłyszeć ciekawe opowieści z Waszych turystycznych wędrówek.

Z turystycznym pozdrowieniem.
Magdalena i Sebastian Tymeccy